WOWs jak zarobić miliony wolnego doświadczenia

WOWs jak zarobić miliony wolnego doświadczenia?

WOWs jak zarobić miliony wolnego doświadczenia? Teoretycznie trudne pytanie. W rzeczywistości odpowiedź jest bardzo prosta czyli:

WOWs jak zarobić miliony wolnego doświadczenia?

Operacje. Tak. Robić operacje a w szczególności operację Narai (obecnie trwa możliwość grania bez dywizjonów – na następną trzeba będzie czekać tygodnie). Operacja ta jako jedyna jest przeznaczona dla okrętów poziomu 7. W zależności od posiadanych flag i kamuflaży dających bonusy do zarobienia kasy, doświadczenia, wolnego doświadczenia czy doświadczenia dla kapitanów można zarobić dobrze lub wręcz wspaniale.

Oczywiście w przeszłości operacje były lepiej opłacana ale doszło do pewnego rodzaju znerfienia. Zapewne za dużo osób grało i zrobiła się konkurencja dla randoma (czyli za mało graczy w kolejce do gry PvP). Niemniej nadal przy dobrych wiatrach można zarobić około 10.000 doświadczenia i 10.000 wolnego doświadczenia a także około 30.000 doświadczenia dla kapitana i około 300.000 srebra. A to jest dużo. Są gracze mówiący, że na randomie w danym czasie da się zarobić więcej ale jest ALE. Random to jak sama nazwa wskazuje jest obarczony dużym ryzykiem. Operacje zazwyczaj są łatwe do zrobienia i nawet jak się nie kończą pełnym sukcesem (czyli zrealizowane zadanie główne i poboczne) to wystarczy zrobić zadanie główne by mieć większość profitów. Nie każda operacja nadaje się do grindowania (zachęcam do zapoznania się z moja oceną operacji – tabelką) ale operacja Narai nadaje się do tego wyśmienicie.

Ja osobiście mimo małej ilości dostępnego czasu stoczyłem trochę bitewek w obecnie trwającej operacji i mam już ponad 500.000 wolnego doświadczenia (i mnóstwo doświadczenia wbitego w resetowane okręty). Po prostu polecam!

No i tak na marginesie pomarudzę. Wielokrotnie to pisałem i napiszę jeszcze raz, że WOWs potrzebuje większej ilości operacji dla różnych poziomów okrętów. Ale wątpię by to się pojawiło w World of Warships w najbliższych miesiącach (konkurencja dla randoma!).