Admiral Hipper Niemiecki krążownik VIII poziomu

Admiral Hipper Niemiecki krążownik

Admiral Hipper Niemiecki krążownik VIII poziomu. Krążownik ten zostawię sobie, ale nie ze względu na jego możliwości. Bardziej z sentymentu do bitew morskich w WWII i ze względu, że lubię niemiecką marynarką wojenną. Pewnie ten krążownik miał swój czas w World of Warships, gdzie był grany i kochany. Był skuteczny. Teraz są czasy dużej ilości premek i ogólnie przeciwników wymagających. Co prawda gram na stocku (golcu) i gram dość przyjemnie ale jak wylosuje przeciwników (poziom ten sam lub niższy). Wzmocnienia dotyczą w sumie HP i obrony przeciwlotniczej więc już wiem co może a czego nie może ten okręt. Okręt z serii “ale to już było i nie wróci więcej”. Szkoda.

Admiral Hipper Niemiecki krążownik VIII poziomu – opinia

Na koniec – w odróżnieniu od linii japońskiej gdzie gra się podobnie każdym z krążowników tutaj mamy zmianę w stosunku do Yorcka. Mniej papierowy jest Hipper i można próbować grać trochę na zwarcie (taki kieszonkowy pancernik). Dodatkowa radzi sobie dość dobrze (ale mały zasięg). Torpedy robią ostateczny wynik. Hipper (biorąc pod uwagę słabszą dodatkową i działa to jednak wygłoszę moje wrażenie) to taki bardzo delikatny Tirpitz. Mimo wszystko warto dać mu szansę – na koncie testowym miałem okazję pograć sobie wymaksowanym Hipperem. Jest pozytywna różnica (nie mogę się do czkać aż na testowym czy głównym pogram sobie wymaksowanym groszkiem). Są statki z których nie wiele będzie po wymaksowaniu i są statki gdzie jest lepiej niż na stocku. Hipper należy do drugiej kategorii.

Admiral Hipper Niemiecki krążownik VIII poziomu – wrażenia po dłuższej grze

  • grałem sobie nim wymaksownym i z kapitanem 15pkt na PT serwerze. Daje rade ten okręcik :D. Niemniej przy takim Atago blednie.
  • grałem nim na serwerze live – jest ciężko. Jednak to delikatny okręt i nie znosi a już na pewno nie wybacza jakiejkolwiek walki na zwarciu (a przy focusie leci na dno). Są oczywiście osoby robiące wyniki tym okrętem ale ja do nich nie należę. Tak więc PvP? Ciężko. Za to dobry na boty bo jest na tyle szybki by robić wyniki w tym wyścigu szczurów
  • prawdziwe kły pokazuje na bitwach asymetrycznych! Oczywiście nadal możemy utonąć ale mi grało się nim świetnie a wręcz bajecznie przyjemnie. Tam jego wady tak nie bolą a zalety jeszcze bardziej błyszczą. Polecam. Ah..bym zapomniał. To jest drzewkowy okręt więc reset drzewka dla punktów badawczych i szybkie robienie drzewka od nowa teraz przy tych bitwach asymetryczny to jest bajka.
  • jakbym miał tak porównać styl i możliwości tego okrętu – bardzo podobny do japońskiej linii krążowników
Written By
RITHVEN
More from RITHVEN
WOWs Jak zostać fioletem? Jest to proste! Poradnik
WOWs Jak zostać fioletem? To jest banalnie proste. Sam się zdziwiłem jak...
Read More
0 replies on “Admiral Hipper Niemiecki krążownik VIII poziomu”