Dane Krążownik U.K. IV poziomu

Dane Krążownik

Dane Krążownik U.K. IV poziomu. Bardzo przyzwoity krążownik w ogólnym sensie. Szybki, zwrotny, bardzo znośne torpedy. Można dość szybko zdobyć doświadczenie by odblokować kolejne poziomy krążowników brytyjskich. Może nie będę go pamiętał za jego wyjątkowość (bo nie jest) ale nie będę miał przez niego koszmarów nocnych. Warto wspomnieć o działach brytyjskich na krążkach tego i wyższego poziomu. Są nijakie. W ogóle okręty te są takie nijakie bez jakiejś ewidentnej zalety. Ale nie mają też ewidentnej wady. Sam się dziwię ale tymi nijakimi okrętami dobrze mi się pływa. Na Dane dobicie do kilku fragów i 90k dmg to nie jest jakiś wyczyn. Torpedy o których wspomniałem mają fajną zaletę a w zasadzie dwie: są wyrzutnie torped po obu stronach burty (wielka zaleta bo można zakręcić “tyłkiem” i odpalić z obu stron) oraz są dzielone (kolejna wielka zaleta – zrzut wiązki i poprawka na reakcję przeciwnika drugą wiązką).

Dane Krążownik U.K. IV poziomu – opinia

Nie umiem grać niszczycielami (są może takie okręty gdzie gra mi się średnio ale zazwyczaj jestem koszmarny) ale za to lubię grać lekkimi krążownikami (szybki, zwrotny, najeżony bronią). Uważam, że jak na ten poziom Dane to bardzo, bardzo przywoity krążownik i przy zachowaniu uwagi (można się szybko wyzerować z HP) sprawi wiele radości. Przez moment brakowało mi dodatkowej ale te jego działa (dość liczne) są szybkostrzelne więc to był tylko moment.

Jakbym miał szukać wady to mam taką jedną. W sumie to szukać nie musiałem bo to w oczy bije. Działa strzelają jak moździerze. Wysoko. Bardzo wysoko i jak gra się od czasu do czasu krążownikiem Dane to marnujemy jedną lub dwie salwy zanim się przyzwyczaimy (szczególnie, że mam wrażenie iż pociski są dość wolne). Oczywiście na zwarciu ten problem nie istnieje. Ogólnie polecam. Problem jest taki, że w WOWs zadania, misje, operacje, rankingi są ale dla okrętów wyższych tierów. Dlatego mimo przyzwoitości tego okrętu to i tak każdy z ans pogra tyle ile będzie musiał i przesiądzie się wyżej. Więc może inaczej. Polecam reset linii brytyjskich krążowników dla punktów badawczych bo robienie od nowa okrętów będzie przyjemne.

Poziom wyżej jest fajny krążownik brytyjski gdzie wchodzi brytyjski dym i w sumie lepiej się nauczyłem tym dymem posługiwać niż dymem na niszczycielach.

Written By
RITHVEN
More from RITHVEN
Isokaze japoński niszczyciel IV poziomu
Isokaze japoński niszczyciel IV poziomu. Zwykły ale solidny niszczyciel z linii japońskiego...
Read More
0 replies on “Dane Krążownik U.K. IV poziomu”