Darmowy kapitan i kontener z kolekcji Azur Lane

Darmowy kapitan

Darmowy kapitan i kontener z kolekcji Azur Lane. Postanowiłem za darmo zobaczyć te anime cuda wprowadzone do World of Warship. Zarejestrowałem się na Amazon Prime. Co prawda musiałem podać nr karty bankomatowej ale dostałem 7 dni triala (dopiero później będzie ściągany abonament) i w każdym momencie mogę się wycofać. Tak więc na chwilę obecną mam dostęp do darmowych pierdół dawanych graczom WOWs a będących użytkownikami Amazon Prime (tylko pamiętajcie – musicie powiązać konto główne WOWs z Amazon Prime. Jest to tak samo proste jak powiązanie z Fb).

Darmowy kapitan i kontener z kolekcji Azur Lane

Jak widać na załączonym obrazku mogłem kliknąć dwie oferty. Co ważniejsze widać, że w przyszłości też coś będzie do wzięcia.

Pierwsza to nawet niezły pakiet bo: darmowy kapitan Ashley Violet 10 poziom (może pływać na wszystkich statkach amerykańskich); 500 dublonów (yeah!);3 dni konta premium (trzy dni później mogę kupić kolejny miesiąc :D); 1 milion srebrników (jestem na VIII – X tierach już i wszystko kosztuje majątek – przyda się).

Druga oferta to taki prezent z pupy albo prezent, którego nie wykorzystasz w sumie. Bo co otrzymujemy? Dostajemy misję (zdobyć kilka tysięcy PD/XP) po której mamy kontener premium Azur Lane. A jak go otworzymy to dostajemy kilka kamo i flag jednorazowych oraz to o czym myślałem myśląc o pupie czyli kapitana anime z kolekcji Azur Lane. Ja dostałem nieźle wyglądającą panią kapitan do statku premium (włoski okręcik). No właśnie – te panie są przypisane do statków premium (każda może pływać konkretnym, jednym statkiem). By wykorzystać taką panią musiałbym wydać o wiele więcej dublonów niż te 500 (takie życie).

No dobra – co by nie było to trochę dobroci za darmo dostałem. Czy to się opłaca? W sumie 500 dublonów w tym jest najważniejsze. Dostaniemy to za kilka kliknięć. Więc według mnie warto.

Stronka gdzie możemy sobie to wyklikać znajduje się pod tym adresem: gaming.amazon.com/loot/worldofwarships.

Podsumowując: dla mnie ta oferta jest o tyle fajna, że nigdy nie udaje mi się trafić na te nagrody za oglądanie streamów na twichu czy YT. Tak więc w końcu coś mam.

Written By
RITHVEN
More from RITHVEN
Omaha amerykański krążownik V poziomu
Omaha amerykański krążownik V poziomu. Omaha to krążownik starego typu (widać to...
Read More
3 replies on “Darmowy kapitan i kontener z kolekcji Azur Lane”

Comments are closed.