Groser Kurfust Niemiecki pancernik X poziomu

Groser Kurfust Niemiecki pancernik

Groser Kurfust Niemiecki pancernik X poziomu. Groser Kurfust to niemiecki pancernik, która da Tobie możliwość spokojnego pogrania przeciwko innym okrętom poziomu X. Wspaniały w wyglądzie o ogromnej ilość HP z niemieckim hydro i działami bardzo przyzwoitymi (aczkolwiek czas przeładowania duży). Drzewko niemieckich pancerników jest jednym z lepszych i w sumie mógłbym je resetować dla punktów badawczych i znów bez grymasu na twarzy je przechodzić ale.. no jakże nie mieć takich cacuszek w porcie, dostępnych od ręki? Dlatego męczę się z innymi drzewkami.

Groser Kurfust – Żelazny Krzyż

Ah, bym zapomniał. Zdobyłem kamuflaż “żelazny krzyż”. Idealnie pasuje do pancernika Groser Kurfust. jeszcze tylko specjalny kapitan, 3 flagi główne, sygnałówki i witaj piękności moje…

Groser Kurfust Niemiecki pancernik X poziomu – analiza

Po czasie wszedłem do tego wpisu by uzupełnić swoje wrażenia z dłuższej gry. Aż czuję radość bijącą z tych moich achów i ochów. I tak. Podtrzymuję moją opinię, że jest to bardzo dobry okręt. Dodam, że ma przydatną dodatkową. Ogólnie jest lepszy od Yamato bo niemiecki pancernik może znaleźć się sam na polu bitwy i przetrwać. Ma te atuty jak hydro i dodatkowa a więc jakoś ochroni się i może ustrzeli ddeka (dodatkowa ma duży zasięg). Co do obrony AA jest taka sobie ale w mojej ocenie lepsza niż na Yamato.

Czytałem opinie, że okręt ten to polana benzyną cysterna – bardzo łatwo płonie. No cóż, warto jednak mieć kapitana i moduły na przeżywalność – wtedy nie czuje się tej łatwopalności. I od razu powiem, że spokojnie starczy punkcików by dać w kapitanie dodatkową i adrenalinę.

Ostatni gram w rankingwce dla X. Okręt ten lepiej radzi sobie niż Yamato (takie moje wrażenia).

Groser Kurfust Niemiecki pancernik X poziomu – podsumowanie

Polecam i jeszcze raz polecam. Nie grałem każdym pancernikiem drzewkowym z X poziomu ale jak na razie Groser Kurfust jest u mnie na topie. Zresztą – każdemu polecam każdy okręt X poziomu. Pojawiają się w World of Warships eventy dające sowita nagrodę za grę dychą.

Written By
RITHVEN
More from RITHVEN
Kaiser Niemiecki pancernik IV poziomu
Kaiser Niemiecki pancernik IV poziomu. Kaiser to prześmieszny niemiecki pancernik. Ta śmieszność...
Read More
0 replies on “Groser Kurfust Niemiecki pancernik X poziomu”