Kotovsky Rosyjski krążownik V poziomu

Kotovsky Rosyjski krążownik V poziomu

Kotovsky Rosyjski krążownik V poziomu. Kotovsky mi osobiście nie sprawiał przyjemności w prowadzeniu. To była zwykła, ciężka praca by zdobyć punkty doświadczenia i przejść dalej. Co mogę o nim powiedzieć? Warto wykorzystać trzy atuty by bitwa była znośna a wręcz owocna:

1 – samolot zwiadowczy. Prosta rzecz a cieszy (tak jak na pancernikach). To zawsze się przydaje by zadać obrażenia na początku bitwy i dorwać np. lotniskowiec na koniec (wolny czas przeładowania umiejętności powoduje, że nie grałem na odległościach czekając na odnowę)

2 – grając Kotovskym zauważyłem, że dużo lepiej gra mi się używając pocisków AP (przeciwpancerne) niż usiłując coś zdziałać pociskami HE (w skrócie wybuchające – podpalające). Tak więc tą opcję polecam.

3 – torpedy to jest coś co zawsze z chęcią wykorzystuję i nawet te torpedy jakie posiada Kotovsky są w stanie zdziałać czasem cuda.

Kotovsky Rosyjski krążownik V poziomu – podsumowanie

Podsumowując. Kotovsky to według mnie słaby okręt, ciężko mi się nim grało. Nic nowego nie wniósł do moich umiejętności (jak chociażby brytyjskie krążowniki które nauczyły mnie bardziej korzystać z dymu niż te x bitew na niszczycielach z dymem). Nie grałem wszystkimi krążownikami z 5 poziomu ale niemieckie, japońskie i brytyjskie są według mnie o wiele lepsze. W sumie to sami zauważycie, że w World of Warships jest wiele słabych okrętów. Takich do przejścia

Written By
RITHVEN
More from RITHVEN
WOWs letnia wyprzedaż 2020
WOWs letnia wyprzedaż 2020. Ah. Jak brzmi to zachęcająco, atrakcyjnie, kusząco. Jak...
Read More
0 replies on “Kotovsky Rosyjski krążownik V poziomu”