Mogami japoński krążownik VIII poziomu

Mogami japoński krążownik

Mogami japoński krążownik VIII poziomu. Na tym samym poziomie co Mogami jest japoński krążownik Atago. Różnica jest taka, że w porównaniu z Mogami Atago jest bogiem zniszczenia (i bożkiem przetrwania). Dla mnie Mogami był bardzo niewdzięcznym okrętem. Kompletnie nie wytrzymywał mojego stylu gry (raczej bliżej i niż dalej).

Mogami japoński krążownik VIII poziomu

Mogami to okręt, który gdybym miał resetować linię japońskich krążowników to wykupiłbym za wolne doświadczenie by tylko uniknąć jakiejkolwiek w nim walki. Ma pancerz jak sucha gąbka na wodzie czyli wciąga ile się da. Torpedy niby są mocne i mają bardzo dobry zasięg (10km) ale kąty zrzutu torped są totalnie nieakceptowalne. Trzeba pokazać calutką burtę (czyli łapiemy zgona). I gdyby cudem udało nam się przeżyć to okręt obraca się dość wolno po bardzo dużym okręgu. Tak więc szansa na zrzut z drugiej burty jest już mała.

Mogami ma działa niby liczne, niby szybkostrzelne i niby HE to japońska podpałka (czyli nieźle podpala) ale przy takim delikatnym okręcie to jest zabawa, która szybko się kończy.

Ostatnio grałem sobie w bitwy asymetryczne. W Atago kosiłem doświadczenie i kasę. W Mogami straciłem tylko kamo i flagi. Mogami jest drzewkowym okrętem. Atago to okręt premium. I to jest jedna z przyczyn powstawania tych problemów w WOWs o których już pisałem.

Written By
RITHVEN
More from RITHVEN
HMS Cossack za darmo – Amazon Prime
HMS Cossack za darmo. Czyli kto ma Amazon Prime zlinkowany z kontem...
Read More