kody do WOWs, nowe kody do WOWs,WOWs codes,WOWs kody listopad 2020

Nowe kody do WOWs – wrzesień 2020

Nowe kody do WOWs. Kody do World of Warships. W związku z rocznicą i nowym patchem do WOWs mamy kilka dobroci do zdobycia. WG hojnie sypie kontenerami z prezentami. Żeby nie było lukrowo to są takie najzwyklejsze kontenery, wypada 1 nagroda ale są to najlepsze flagi. Więc tak po wg-wemu. Niby hojni a skromni. No dobra robaczki: a oto paczuszka kodów

Nowe kody do WOWs

FESTUM

LETTHEPARTYBEG1N

Na razie jest tylko jeden kod we wrześniu. Mam nadzieję, że coś jeszcze znajdę (i z chęcią się podzielę znaleziskiem). Kod ten daje 5 kontenerów (wypada trochę flag ale są zacne bo dają duże bonusy do punktów doświadczenia).

mały update: drugi kod daje trochę kredytów i kilka fajnych kamo.

B1RTHDAYCAKE

Ten kod od razu daje kilka sztuk sygnałów ale daje też misję bojową po wykonaniu której mamy łącznie 2500 węgla i 1 kontener z nowej kolekcji!

T1METOCELEBRATE

Kolejna misja bojowa. Fajnie, że dali węgiel ale widzę problemy. A w zasadzie widzę styl WG. Dają po 500 za zdobycie doświadczenia. Każde kolejne 500 to coraz więcej bazowego doświadczenia w bitwie. Problem jest taki, że to nie jest takie proste. Próg jest wysoki. W mojej ocenie najłatwiej teraz na bitwach asymetrycznych bo operacja obecna jest trudna a wręcz niemożliwa do zrobienia (co prawda mam ja już na 5 gwiazdek zrobioną ale naprawdę łatwa nie jest).

TAKEAF1VE

Kolejny kod. Podobne warunki co poprzednio.

HEROFORDASHA

PRAISETHEADJUDICATORS

A to kodziki na kontenerki i inne dobrocie/ w ramach misji bojowej.

CONQUERDANGER — 5 Autobot Ark kamo

RAVAGEINFILTRATION — 5 Decpticon Disguise kamo

Kody do World of Warships

Przestrzegam przed umęczeniem się by dostać kod z alienwarearena.com. Po rejestracji dostajemy kod, który nie działa. Mimo, że na stronie napisane jest, że zostało kilka tysięcy kodów to nie będą działały. Po prostu każdy kod był taki sam i mnóstwo ludzi skorzystało z “internetów” i bez rejestracji przytulili darmoszkę. A to feralny kod: AWAREW-97VEH-75WDT-FFXWG

Więcej kodów do WOWs

Chcesz więcej kodów do WOWs? Zajrzyj do tego wpisu: Kody do WOWs – działające sierpień 2020. Zachęcam też do odwiedzania mojej strony: rithven.pl. Co jakiś czas będziesz mógł znaleźć nowe kody (bo ja sam szukam).