O Stronie

Informacje o stronie

Strona powstała by autor miał miejsce na swoje wspomnienia, przemyślenia, pomysły, idee. Tymi informacjami dzieli się z każdym użytkownikiem strony z radością.

Warunki korzystania z tej strony

Każdy ma prawo korzystać z tej strony

Zakładanie konta

Nie ma możliwości założenia konta na tej stronie. Każda próba założenia konta bez wyraźniej zgody właściciela tej witryny internetowej jest uznawana za przestępstwo.

Kopiowanie

Surowo zabronione jest wykorzystywanie jakichkolwiek tekstów czy mediów  zawartych na tej stronie bez wyraźnego zaznaczenia skąd pochodzą (podanie funkcjonalnego linku wyczerpuje ten wymóg)

Prawa autorskie

Właściciel, administrator i autor jest jedynym właścicielem tekstów. Natomiast oznajmia się, że nie jest to tożsame z prawami własności do mediów (obrazy, filmy, muzyka czy inna forma oprócz tekstu). Oznajmia się też, że na tej stronie nie jest zaznaczone przy każdych mediach kto jest właścicielem. Kopiowanie mediów (kradzież intelektualna) może naruszyć prawa nie właściciela tej witryny a prawa osób czy firm trzecich. Proszę mieć to na uwadze i proszę dokonywać rozważnych działań.

Ciasteczka

Informacje o Cookie Policy są zawarte na oddzielnej podstronie (tutaj)

Treści dla dzieci

Na stronie tej nie ma treści nie przeznaczonych dl a dzieci ale ze względu na dobro dzieci, korzystanie z tej strony możliwe jest tylko przy obecności opiekuna prawnego.

Reklamy

Na tej stronie internetowej są zawarte reklamy. Dostawcą (jedynym) jest Google (AdSense). Reklamy są wdrożone by utrzymać tą witrynę w Internecie (koszty zakupu/odnowienia domeny. koszty zakupu/odnowienia hostingu, koszty zakupu zaplecza technicznego czyli szablon do WordPress i konieczne wtyczki)

Linki afiliacyjne i inne formy zarabiania

Na tej stronie internetowej nie ma linków afiliacyjnych. Nie ma innych form reklamy niż wspomniany wcześniej AdSense. Nie ma też wdrożonych działań by zbierać i handlować danymi użytkownika.