Odin Niemiecki pancernik VIII poziomu

Odin Niemiecki pancernik

Odin Niemiecki pancernik VIII poziomu. Ulepszony albo raczej trochę inny Tirpitz. Mocniejszy. Lepsze działa (układ 2×3 z przodu jest bardzo przydatny ale często doświadczysz, że groch od ściany się odbija), świetna dodatkowa i torpedy. Niemniej mała ilość HP powoduje, że nie możemy przeszarżować.

Odin Niemiecki pancernik VIII poziomu – bitwy coop

Ogólnie polecam. Mi osobiście grało się tym okrętem (i gram nadal) świetnie. Mam takie wrażenie, że ktoś go za bardzo wykastrował (z czasów testowania i wprowadzania do gry) ale w bitwach coop nie jest to problemem. Ogólnie okręt, który może śmiało bić się 1 na 1 z każdym innym (ale trzeba uważać bo mieć 100k HP a 50k HP to duża różnica). Może delikatnie nad wyrost ale uważam, że w tym trybie jest to okręt OP.

Odin Niemiecki pancernik VIII poziomu – bitwy randomowe

Niestety Odin nie wytrzymuje bitew randomowych. Gdyby były walki tylko ósemki na ósemki to bym polecał. Ale może wylosować często wyższe poziomy i wtedy słabo. Bolesna jest ta pula HP a i odgryzać się na odległość ciężko (a działa główne mają jak dla mnie za małą siłę przebicia). Niemniej często można wykorzystywać bardzo daleką dodatkową. Z drugiej strony o torpedowaniu można zapomnieć. Niemniej Doceniam świetne ułożenie wyrzutni torpedowy czyli z tyłu. Daje to w bardzo rzadkich sytuacjach okazję do pokarania goniącego przeciwnika. Ogólnie okręt ten jest dość mocno uzależniony od losowania drużyn. I mimo, że jest to VIII i ma lepszy MM to w mojej ocenie na randomie mniej mogę zrobić niż na też mocno cierpiącym Pommernie. Kończąc: skrzywdziłbym Odina dając tylko ocenę “średni”. Jest dobry ale to za mało na PvP.

Written By
RITHVEN
More from RITHVEN
Myoko Japoński krążownik VII poziomu
Myoko Japoński krążownik VII poziomu. Typowy japoński krążownik czyli torpedy i duża...
Read More
2 replies on “Odin Niemiecki pancernik VIII poziomu”

Comments are closed.