problemy WOWs – WG napluło mi w twarz. THARSHEBLOWS2020

problemy WOWs - WG napluło mi w twarz

problemy WOWs – WG napluło mi w twarz. Dosłownie tak się czuję. I jest to związane z problemem o którym już wcześniej wspomniałem. Mówię o dziwnej a wręcz jakiejś szaleńczej konstrukcji rozdawanych kodów w ramach jakichś prezentów dla graczy.

problemy WOWs – krótkoterminowe kody

W WOWs są kody (sam pisałem o nich w Nowe kody do WOWs – wrzesień 2020 i w Kody do WOWs – działające sierpień 2020). W profilu gracz wkleisz sekwencje liczb i liter, akceptujesz i jeżeli kod jest ważny to na koncie WOWs dostajesz przeróżne nagrody (od ileś dni konta premium, poprzez flagi, kasę a na kamo kończąc). To jest normalne, że kody mają swoją czasową ważność. To jest normalne, że mogą być ważne miesiąc czy tydzień (zazwyczaj na czas trwania jakiegoś eventu). To jest na tyle długi czas by gracze aktywni skorzystali a by ci co odeszli już dawno z tej gry nie narzekali, że jak wrócą po roku to coś nie działa. Ale WG ma swój chory (tak, nie boję się użyć tego słowa) system ograniczeń czasowych. No przyznajcie sami, że

problemy WOWs – WG napluło mi w twarz

danie graczom kilkanaście minut na realizację kodu to jakiś szajs. Dopiero co wrzucili na fb info, że jak pojawi się kilka wpisów to aktywują kod THARSHEBLOWS2020 na piracką flagę (nic nie daje ale ładnie wygląda – można sobie wrzucić na maszt) a już za chwilę nie działa. I nie chce mi się wierzyć w te głupie tłumaczenia WG, że aktywowali limit 10.000 użyć kodu. Przecież widzę ile mają użytkowników (staty serwera) – nikt mi nie wmówi, że 30% graczy na świecie miało odpalonego fb akurat na WOWsie i odświeżali stronę szukając najnowszych informacji i rozeszło się to w kilkanaście minut. W ogóle sam fakt wkurzania aktywnych graczy w ten sposób (jedni dostali – inni nie) jest oburzający. Zresztą na redicie i na fb są głosy oburzenia ale uwaga: nieliczne. Bo ogólnie mało ludzi siedzi na fb wowsa i nawet na ogólnym wątku WOWsa na redicie. No jprld. I WG śmie tak głupio się tłumaczyć??

Czy przestanę grać? Oczywiście, że nie – ale WG może mnie pocałować…

Written By
RITHVEN
More from RITHVEN
Montecuccoli włoski krążownik V poziomu
Montecuccoli włoski krążownik V poziomu. Raimondo Montecuccoli jakoś nie zachwycił mnie. Ma...
Read More