Rocznica WOWs 2020, Rocznica WOWs 2020 nagrody

Rocznica WOWs 2020 nagrody

Rocznica WOWs 2020 nagrody. WG wraz ze swoim patchem udostępniła kilka miejsc gdzie możemy coś zdobyć. Mam mieszane uczucia związane z tym eventem. No ale po kolei.

Rocznica WOWs 2020 nagrody

  1. Nagrody za pierwsze zwycięstwo danym poziomem okrętu. Ogólnie nie podoba mi się system przyznawania nagród. Szerzej o tym napisałem tutaj: Rocznica WOWs 2020 Superkontenery.
  2. Kilka flag, kamo, trochę srebra i 50 dublonów w ramach codziennego otwierania darmowej skrzynki. Spoko. Taki w sumie bonus za logowanie.
  3. Kilka misji bojowych za które otrzymujemy dużą ilość skrzyneczek z prezentami z których wypada kilka świetnych flag w ilości, że potrzebujemy dodatkowej lupy by to zobaczyć.
  4. Stocznia z nowym statkiem. Umieszczam to razem bo to razem zostało wprowadzone (w ramach patchu 0.98). O samej stoczni i nowym statku napisałem tutaj:

Rocznica WOWs 2020 nagrody – opinia

Słabo. Nawet bardzo słabo. Dla gracza, który nie ma statków poziomu X to wręcz tragedia. Nie tak wyobrażałem sobie wielką rocznicę World of Warships. No ale mamy to co mamy i oceńmy to co mamy. Gdybyśmy wyodrębnili stocznię i zajęli się resztą to przy założeniu, ze nie mamy okrętów poziomu X to dostaniemy trochę flag, kamo, 50 dublonów oraz trochę najzwyklejszych kontenerów a przy założeniu że mamy tylko okręty poziomu I – IV to dostaniemy w sumie tylko 50 dublonów (reszta to ochłapy ochłapów) . W mojej ocenie największym wygranym będzie sojusz. Po prostu dropi tyle zwykłych kontenerów, że trochę oleju wpadnie. Czy tylko na to stać WG w ramach rocznicy WOWs 2020? Pewnie tak. Z forum WOWs da się wyczytać, że z roku na rok jest gorzej.

Podsumowując: osobiście duże lepiej bawiłem się przy evencie: letnia wyprzedaż 2020. A warto wspomnieć, że event ten miał bardzo złą opinię u graczy (aczkolwiek ja zrobiłem analizę eventu letnia wyprzedaż 2020 i nie było tak źle). I to tyle z mojego marudzenia…

Rocznica WOWs 2020 – kamuflaż epokowy

To tyle z mojego marudzenia bo przechodzę do wartej rozważenia oferty jaka się pojawiła w ramach trwania rocznicowego eventu w WOWs. WG dała do sklepu premium (znów biedni gracze free2play) możliwość zakupienia dowolnej ilości kamuflażu epokowego. Można go kupić za pieniądze lub za dublony (w odpalonej grze – sklep premium). Co więcej – dwa takie kamuflaże będzie można zrobić w ramach łańcucha misji (no w końcu gracze free2play mają coś konkretnego). Na razie jest już ten do kupienia. Kamuflaż ten jest permanentny, dla statków poziomu IX (+100% doświadczenia i inne bonusy). Po zakupie kamuflażu mamy go w schowku, wybieramy okręt, nakładamy kamuflaż i dopiero wtedy jest już na stałe przypisane do tego okrętu. Więc każdy gracz grający jakimkolwiek typem okrętu i nacją będzie mógł sobie z tego skorzystać. Dlaczego piszę o tej opcji która w sumie jest opcją płatną. Piszę dlatego, że jak wspomniałem to patrząc długofalowo mógłby się przydać graczom resetującym linie. Mając ten kamuflaż na okręcie poziomu IX nie musielibyśmy zużywać na tym poziomie jednorazowych kamuflaży (oczywiście cały czas rozpatruję danie tego kamuflażu okrętowi drzewkowemu). Nawet te darmowe dwie sztuki pomogą mi w resecie dwóch linii.