WOWs Druvik

WOWs Druvik czyli polski youtuber w World of Warships.

WOWs Druvik czyli polski YouTuber w World of Warships. Popełniam ten wpis z przyjemnością ale kompletnie poza planem. Miałem w przyszłości (ach te moje plany do realizacji – czasem ciężko mi oddychać tyle ich mnie przykryło) napisać o źródłach informacji o WOWs, gdzie się uczyć, gdzie warto zajrzeć by dowiedzieć się o nowinkach, o stronkach www ale i o streamerach, o statach i ich reparacji i gdzie to ładnie wyjaśniają. No ale miałem pisać jak sam więcej osiągnę (dopiero co zakończyłem projekt okrętów poziomu I – ultrafiolet, aż oczy bolą). Niemniej dostałem od Druvika taki zastrzyk pozytywnej energii więc..

WOWs Druvik – a ja jestem pomidorem

I mam pisać o kimś kto więcej wie niż ja o World of Warships. No ale cóż. W WOWs nie jedno na czacie widziałem i poza nim (wiadomości w grze a nie forum) więc jak inni mogą strugać wariata to czemu i nie ja. No a na poważnie i radośnie (tamto poważne ale bez radości) – nauczyłem się jednego w WOWs. Staty to nie wszystko. Gra jak jak każda inna ma swoje wady ale spełnia (czasami) podstawowy warunek – daje kupę radości.

Ja ciężko pracuję i czasem po prostu chcę się wyluzować, odciąć od świata, zresetować. Dla mnie WOWs jest taką odtrutką. Oczywiście czasem jestem tak zmęczony, że robię w grze błędy za które powinienem się zlać ale nie mam siły.

W grze mam wyłączony dźwięk i jako podkład służą mi właśnie nagrania streamerów (twitch i yt) o World of Warships (staram się po prostu wykorzystać wolny czas do maksimum). I tu powoli dochodzimy do bohatera mojego wpisu (a pewnie myśleliście, że będę pisał tylko o sobie a to było powolne zawracanie amerykańskim pancernikiem :D)

WOWs Druvik – kojący głos przekazujący dużo informacji

Przysięgam, że takie mam wrażenie. Uspokaja mnie a przy okazji jestem w stanie i grać i słuchać podkładu z zrozumieniem. Kanał przebogaty (nie wiem czy w najbliższych latach obejrzę wszystko). U Druvika znajdziesz i omówienie okrętów, i porady, i nowinki, i zapowiedzi – po prosto dużo informacji. Jestem starej generacji i w sumie wolałbym stronkę www z działami tematycznymi ale i tak jest bardzo dobrze (i na tle polskich streamerów i na tle zagranicznych). Ja mam https://www.youtube.com/c/Druvik/videos w zakładce (jak i do innych streamerów) i zaglądam często. Jak zobaczę nowy filmik to odpalam z przyjemnością.

Tak na marginesie napiszę jedną rzecz: każdy gracz ma swoje preferencje. Coś mu bardziej pasuje a coś mniej. Jeden okręt może być dla niego lepszy a inny gorszy. U innego gracza masz inną listę i mogą być różnice. Sam dokonuję oceny okrętów (https://thidoin.com/wows-polecane-okrety/) z którymi ktoś może się kompletnie nie zgodzić (nawet ja sam bo po jakimś czasie jak wrócę do okrętu może się okazać że mam lepszą lub gorszą opinię niż wcześniej). Tak więc oglądajcie bez kija w pupie bo ogólnie w życiu jest przyjemniej bez tego kijka wsadzonego.

WOWs Druvik – podsumowanie

Po prostu polecam subskrypcję kanału Druvika. Na zachętę napiszę, ze Druvik czasami rozdaje kody. Jak ma się szczęście to można dostać pajdkę dającą radość. W moim przypadku powiedzenie “niby nic a cieszy” się sprawdziło a nawet bardo (bo wyprztykałem się wolnego doświadczenia).

A to wyskoczyło:

Dziękuję Druvik i życzę kolejnej rocznicy i w WOWs i na YT!

Namiry na Druvika:

Twitch – https://www.twitch.tv/druvik_

Discord – https://discord.gg/zRjxJ7U

YouTube: https://www.youtube.com/c/Druvik/featured