WOWs nagrody YouTube

WOWs nagrody YouTube wrzesień 2020

WOWs nagrody YouTube. No i mamy znów nagrody za aktywność na YouTube! I nic nie musimy w sumie robić. Wystarczy, że subskrybujemy kanał i już. WG ustanowiło limit subskrybentów. Są podstawowe nagrody ale jak pęknie limit to będą nagrody ekstra.

WOWs nagrody YouTube – jak dołączyć

Subskrybować kanał WG na YT możecie pod tym linkiem: WG/YT. Czynność jest jednorazowa. Każdy kolejny podobny event już nie będzie wymagał tej czynności (pod warunkiem, że w między czasie nie cofniecie subskrypcji). Można powiedzieć, że do końca WOWs będziecie otrzymywać nagrody. Oczywiście WG nie byłoby sobą gdyby nie mały haczyk. Ustanowili limit nowych subskrybentów. W mojej ocenie WOWs osiągnęło prawie maksymalny pułap na rynku i ciężko o nowych subskrybentów. Nie wiem czy wycofanie subskrypcji i ponowienie będzie liczyło jako nowa subskrypcja. Znając życie lepiej liczyć na bazowe nagrody czyli na srebro i skrzynki do nowej kolekcji (“Five Epochs of the Navy”). Gdyby cudem pojawili się nowi subskrybenci to możemy liczyć dodatkowo na węgiel.

WOWs nagrody YouTube – podsumowanie

Nagrody będą przyznawane w ramach kodów. Mam nadzieję, że WG się opamięta i nie będzie rozdawać godzinnych kodów. To jest jakieś szaleństwo. Kody powinny mieć ważność co najmniej tygodniową. Ale to moja opinia a nie WG.

Pozdrawiam

RITHVEN