WOWs problem to brak treści - grałem w SWTOR

WOWs problem to brak treści – grałem w SWTOR

WOWs problem to brak treści – grałem w SWTOR. Taki tyuł koślawy ale oddający sens. Ostatnio w WOWs spędzam czas na grindowaniu i jest to męczące. Męczące tym bardziej, że …

WOWs problem to brak treści

w WOWs nie ma nic ciekawego tak naprawdę. Jest zwykłe powtarzanie tego samego. Nawet dość szeroka gama okrętów, które posiadam nie pomaga bo i tak na koniec mam wrażenie nijakości. Nie gram ostatnio CV a grając pozostałymi jednostkami to różnice są po prostu zbyt małe by czuć prawdziwą “inność”.

Mapy są nieliczne i grając w różnych trybach ma się wrażenie deja vu.

Trybów nie ma wiele więc tu też mam poczucie nijakości i wypalenia robieniem tych samych rzeczy w tych samych warunkach po raz nty.

Jeżeli chodzi o ostatnią deskę ratunku czyli operacje. Niestety podoba mi się tylko w sumie jedna i czekanie tygodniami na ulubiony tydzień gdzie jest ta operacja to znów niepotrzebna frustracja a czas oczekiwania wypełniony smutnym grindem.

W ogóle WOWs to wydmuszka (czasami ładna a czasami nie). I ostatnio bardzo męczy mnie ta wydmuszka.

WOWs problem to brak treści – grałem w SWTOR

By sobie trochę urozmaicić życie wróciłem zobaczyć co się dzieje w SWOTR (http://www.swtor.com/). Kiedyś grałem w to namiętnie i opuściłem tą grę gdy strasznie popsuli tryb free2play. żeby było śmiesznie – wtedy bardzo byłem zniesmaczony pójściem tej gry w wymuszanie na graczu mikropłatności.

Po miesiącach bardzo intensywnego grania w WOWs i czasami otwierania portfela moje dawne oburzenie względem SWOTR bardzo mnie śmieszy. Po prostu WOWs to jedna wielka mikro (a raczej makro) płatność.

Wracając do SWOTR. Gra jest (była już wcześniej w sumie) mocno rozbudowana i liczba okienek, możliwości działania może przytłaczać. Niemniej na poziomie fundamentu czyli przechodzenie misji głównych postacią jest nadal tak samo dobra jak kiedyś. To jest po prostu opowieść epicka. Nawet misje poboczne potrafią być ciekawie rozbudowane. Oczywiście tu też jest grind ale zachęcająco opakowany. Oczywiście tu też są płatności ale bazowy kontent jest ogromny i darmowy, możemy sobie go rozbudować za kasę. Dużo płatności to kosmetyka i na bazowych i darmowych rzeczach da się spokojnie grać. WOWs w mojej ocenie jest po prostu dużo gorszy po tym względem.

Ot. Moje takie sobotnie marudzenie.