WOWs rosyjskie krążowniki i pancerniki. Jestem na nie!

WOWs rosyjskie krążowniki

WOWs rosyjskie krążowniki i pancerniki. Wstępnie podzielę się ogólnymi wrażeniami o tych statkach w World of Warships. Oczywiście, zdarzy się, że pojedynczy okręt dostanie inną opinię (nie wykluczam przynajmniej tej możliwości) ale teraz napiszę tak generalnie.

WOWs rosyjskie krążowniki i pancerniki – dlaczego robię?

Na koncie World of Warships EU rozpocząłem linię rosyjskich krążowników z prostego faktu. Radośnie wpadłem na pomysł, że będę robił drzewka technologiczne z rozgałęzieniami pod punkty badawcze. Wyjdzie trochę mniej wysiłku a większa ilość punktów niż gdybym robił i resetował drzewka bez rozgałęzienia. No ok. Na koncie głównym robię różne nacje i jestem tak na V lub VII tierze w tej pogoni za punktami z agencji badawczej. I bywa różnie z tym moim graniem. Jedne statki są lepsze inne gorsze ale jakoś tak nie ma zdecydowanej przepaści.

Gram też na koncie testowym (polecam). Tam mam okazje grać rosyjskimi krążownikami i pancernikami. Na moje nieszczęście łatwo tam zakupić i wytestować okręt z wyższych poziomów. Na razie Pograłem tierem VII i VIII. I mój Boże!!

WOWs rosyjskie krążowniki i pancerniki – wrażenia

Jest źle! Moja stronka (rithven.pl blog o WOWs) na razie jest malutka ale już, jak ktoś miał okazję zajrzeć (i nie uciec od razu z wrzaskiem przerażenia na ustach) to zorientował się, że strasznie marudzę przy statkach WOWs typu mało zwrotna cegła. Statki te oczywiście zdarzają się (i to licznie) na niskich tierach. Rozumiem to (rozwój technologiczny itp). Ale rosyjskie krążowniki i pancerniki w WOWs na tym tierze VII i VIII nadal są cegłami. Na dodatek wieczność trwa obrót wież i wcale nie pomaga kręcenie tyłkiem bo statki te są też bardzo mało zwrotne. Tragedia. Trochę przypomina mi problem z statkami USA (chodzi o pancerniki do VII tieru). Takie mocarstwowe wyścigi w cegłach.

WOWs rosyjskie krążowniki i pancerniki – czy grać?

No pewnie, że grać. Na najwyższych tierach zbierają przyzwoite opinie (powiedzmy). Ja ze swojej strony powiem, że zmienię taktykę z agencją badawczą. Dzięki serwerowi testowemu wiem co mnie czeka na właściwym serwerze WOWs. Męka. Dlatego będę kończyć każde trudne i nieprzyjemne w graniu drzewko a resetować to czym gra mi się przyjemnie (na chwilę obecną niemieckie pancerniki, japońskie pancerniki, angielskie krążowniki). Trudno. Mam wspaniałe kamuflaże “żelazne krzyże” dla Niemców ale przemęczę się i będę je widywać raz na jakiś czas. Wolę to niż ponownie przechodzić rosyjskie krążowniki i pancerniki w WOWs!

Written By
RITHVEN
More from RITHVEN
WOWs bitwy PvP wrażenia cz.3
WOWs bitwy PvP wrażenia cz.3. Kolejne moje obserwacje z bitew randomowych. Jak...
Read More