WOWs topowy news roku a może i z ostatnich lat

WOWs topowy news

WOWs topowy news roku a może i z ostatnich lat. Zanim podzielę się informacją życia pomarzę Was w niepewności i zacznę od … Kampanii w WOWs. Co to jest?

WOWs topowy news roku – kampanie

W skrócie to szereg misji bojowych podzielonych na etapy obfitujący w różne nagrody w tym legendarnych dowódców. Kampanie są zazwyczaj dostępne permanentnie i można je dowolnie zaczynać i przerywać. Czasami pojawią się kampanie czasowe i wtedy mamy pewien problem bo poszczególne misje mogą być bardzo trudne.

WOWs topowy news roku – kapitan Świrski

Obecnie jedyną kampanią czasową jest ta gdzie możemy zdobyć legendarnego kapitana Świrskiego. Super. Problem jest taki, że to faktycznie trudna kampania. Nie dość że poszczególne misje mogą być “nie do przejścia” (potrzeba by zrobić bitwę może nie życia a miesiąca) to jeszcze dużo misji wymaga użycia wysoko tierowych niszczycieli europejskich.

Ogólnie klapa i ja osobiście wcześniej powiedziałem sobie – chrzanię to.

WOWs topowy news roku a może i z ostatnich lat

Dowiedziałem się dopiero co (tak – możecie się śmiać) że poszczególne misje już wykonane można powtarzać by zdobyć te cholerne gwiazdki do odblokowania głównych w poszczególnych etapach. Postanowiłem (mimo, że zostało mało czasu), że spróbuję i wiecie co ? To działa. Dużo flag, kamo i cierpliwości i lecą te gwiazdki powoli. Ale lecą.

I nie mówcie mi, że to oczywiste bo jak się pytam ludzi co grają w World of Warships to są totalnie zdziwieni.

WOWs i moje nieszczęsne boje

Musiałem zarzucić rozmyślanie nad pchnięciem rankingówki na moim hiper, super, extra palącym OP (Thunderer). Musiałem zarzucić robienie resetowanych linii. Robię te cholerne gwiazdki (po kapitana na okręty którymi już nie mam zamiaru nigdy pływać). Idzie mi słabo i moje czerwone statystyki będą bardziej czerwone. No. Może jestem dla siebie za ostry i za ostry dla tej linii. Pływając bez dymu uczy większej pokory. Zresztą ludzie. Jak ja na PvP zmieniłem swoją grę okrętami typu Pommern. W ogóle okręty dobre na coopa (czy operacje) mogą być słabe na PvP. Zrobię o tym osobny wpis (planuję moją listę i oceny w tych trybach walki poszczególnych okrętów drzewkowych i premium).

Written By
RITHVEN
More from RITHVEN
Hawkins brytyjski krążownik V poziomu
Hawkins brytyjski krążownik V poziomu. Dużo dział i bardzo mało torped. Taki...
Read More