WOWs zły kierunek - bitwy kluczowe to porażka WG

WOWs zły kierunek – bitwy kluczowe to porażka WG

WOWs zły kierunek – bitwy kluczowe to porażka WG. W tym tytule poruszyłem dwa wątki. Możliwe, że w pierwszym odruchu ktoś się nie zgodzi ale postaram się to logicznie uzasadnić.

WOWs zły kierunek – bitwy kluczowe to porażka w mojej ocenie

Teraz piszę jako gracz, który miał nieprzyjemność w ten tryb zagrać. O moich pierwszych, na gorąco wrażeniach pisałem tutaj: WOWs Bitwa kluczowa – nowy tryb który wkurza. Ostatnio wróciłem i zagrałem chwilkę i powiem, że nic ale to nic nie zmieniło mojego nastawienia do tego trybu. Nadal uważam, że jedyną zaletą (powiedzmy) to nowy graficzny design. Cała reszta to zło w czystej postaci. Możliwość “zdrady”, długotrwałość rozgrywki, która okazuje się po kilku bitwach jest bardzo nudna i mały zysk to główne bolączki. Nagrody dość słabe jak na czas potrzebny do grindu. W kontekście wycofywanych okrętów (WOWs zostaną wycofane okręty) wolę poświęcić czas na zdobywanie wolnego doświadczenia bo może uda mi się zdążyć wykupić jakiś okręt zanim go wycofają na stałe. No ale to moje subiektywne wrażenia z którymi ktoś może ale nie musi się zgodzić.

Ogólnie WOWs cierpi na to, że jest za dużo rzeczy by ugryźć wszystkie przy ograniczonym czasie. I jeżeli WG zamierza wprowadzić nową zawartość to muszą się naprawde postarać by zachęcić graczy. Najwidoczniej się nie udało gdyż..

WOWs zły kierunek – bitwy kluczowe to porażka WG

WG w czasie trwania tego eventu by zachęcić graczy do grania w ten tryb dorzuciło zestaw bitew gdzie główną nagrodą są 2 superkontenery. Zresztą to był powód mojego krótkiego powrotu do bitew kluczowych. Nie wiem jak inni ale ja szybko dałem sobie spokój. Dwa superkontenery to nie jest na tyle duża zachęta bym męczył się w tym trybie.

Niemniej logiczny wniosek jest jeden: ten tryb chyba nie jest popularny w World of Warships jeżeli WG dorzuca tak cenne dodatkowe nagrody (których cenność szybko blednie przy wymaganym grindzie w tak słabym trybie).

Ja jak powiedziałem – darowałem sobie. Niemniej może ktoś się skusi. Aczkolwiek naprawdę wolałbym by społeczność totalnie “olała” ten tryb bo może WOWs nie pójdzie w tym złym kierunku.

Jak ja tęsknię za bitwami asymetrycznymi…